Отдых в Кирилловке

Генгорка, Арабатская стрелка

Отдых в Кирилловке

БРОНИРОВАНИЕ онлайн

ГЕНИЧЕСК


Арабатская стрелка
ГЕНИЧЕСКАЯ ГОРКА (Генгорка)


СЧАСТЛИВЦЕВО


СТРЕЛКОВОЕ

База відпочинку «БРИГАНТИНА», Щасливцеве, Арабатська стрілка

База відпочинку «БРИГАНТИНА», Щасливцеве, Арабатська стрілка

Відпочинок на Арабатській стрільці Щасливцеві База відпочинку БРИГАНТИНА

Один з кращих способів відпочити і оздоровитися — це Азовське море. Тепла морська вода, цілюще повітря, піщані пляжі зроблять Ваш сімейний відпочинок незабутнім і приголомшливим.

Саме Б / Про «Бригантина» пропонує і гарантує Вам незабутній відпочинок на першій лінії азовського моря. Озеленена, з власним пляжем, база відпочинку Бригантина створить комфортний і приємний відпочинок.

 У 10-ти хвилинах ходьби від бази знаходяться лікувальні грязі. До лікувального гарячого джерела 1 кілометр і в 1 км знаходяться солоні озера. Генічеськ — 15 км.

 

Розташування:
База відпочинку знаходиться в екологічно чистій зоні Херсонської області Генічеському районі с. Щасливцеве. База відпочинку «Бригантина» розташована на першій лінії теплого, відкритого Азовського моря, на Арабатській стрілці, в 15 км від м Генічеськ.

 

Інфраструктура:
Власний пляж обладнаний тіньовими навісами і душовими кабінками. Відпочиваючим надаються шезлонги.
На території бази розташовані дитячий ігровий майданчик, спортивний майданчик для ігрових видів спорту, столи для настільного тенісу, мангали для шашлику.
Для відпочиваючих відкрито магазин з різноманітним асортиментом продуктів і охолоджувальних напоїв. Працює літній майданчик.
Цілодобово працює медпункт.

Є автостоянка. Вечорами проводяться дискотеки, організовується культурна програма. Проводиться організація екскурсійного обслуговування.

Солоне озеро на Арабатській стрілці має сильну концентрацію солі. На озеро приїжджає багато людей з проблемами опорно-рухового апарату (з паличками, переломами, на інвалідних візках і т.д.). Позитивно впливає купання в озері на нервову систему, кістки, шкіру. Якщо купуватися в ньому 5-10 днів по 15-20 хвилин — наш організм буде нам благодарен.На озері можна не тільки оздоровитися, а й розважитися. Відпочиваючі можуть покататися на «драконах», «лебедів» та інших водних атракціонах. Відомими лікувальними властивостями володіє і ропа — сольовий розчин лиманів і морських озер, розташованих по всій косі. Щорічно у води надходить близько 12 мільйонів тонн солей, що містять сполуки брому, натрію, магнію, інших цінних мінералів.

Арабатська стрілка — саме унікальне місце з високою концентрацією природних якостей, що сприяють вашому оздоровленню!

Гаряче джерело на Арабатській стрілці — прекрасна можливість оздоровитися.

Гаряче джерело знаходиться за селом Щасливцеве приблизно в півтора кілометрах від БО «Бригантина» і ДУОО «Приморський», в сторону с. Стрілецьке. Офіційно називається свердловина №25, глибина свердловини приблизно 1600 метрів. Виявили це джерело абсолютно випадково. На цьому місці йшло будівництво. Несподівано із землі пішла гаряча вода. Її відправили на експертизу. Виявилося — мінеральна і лікувальна.
Встановлено, що прийом ванн має протизапальну, знеболюючу, спазмолітичну дію, покращуючи мікроциркуляцію на капілярному рівні, тим самим прискорюючи процеси відновлення пошкоджених тканин, нормалізує стан периферичної та вегетативної нервової системи. Наявність у воді брому дає хороший результат в лікуванні вегето-судинної дистонії, астенічних і неврозоподібних станів. Хороші результати спостерігаються у хворих на псоріаз.

 

Розміщення:
Розміщення на базі відпочинку задовольнить потреби будь-якого рівня, в тому числі і бюджетного відпочинку.
На території бази розташоване 54 будиночків і 2-а корпуси.
Всього на базі одночасно може розміститися до 460 чоловік.
Розміщення в будиночках можливо в тримісних номерах зі зручностями на території бази. Розміщення в корпусах можливо в 2-х, 3-х, 4-х місних номерах з наявністю всіх зручностей (душ, туалет). У всіх номерах є ліжка з ортопедичними матрацами, холодильник. Номери Люкс забезпечать Вам комфортний відпочинок, в номері телевізор, холодильник, кондиціонер. Душ, туалет.

 

Харчування:
У своїй комфортабельній їдальні на 460 місць, колектив професіоналів, організовує повноцінне 3-х разове харчування, яке пройшло сертифікацію і відповідає всім нормам СЕС. Обслуговування відпочиваючих в залах їдальні проводиться офіціантами.

 

Період роботи: з червня по вересень.

 

Адреса: 75580, Україна, Херсонська обл.,

Генічеський р-н., С. Щасливцеве, вул. Набережна, 17.

 

Контактні телефони:

098-161-61-00

098-161-60-11

098-161-61-01

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.


*
28 просмотров